Homepage - Laureen Chérie CZBritská kočka
Laureen Chérie, CZ O nás Novinky Kocour Kočky Koťátka Kastráti Memory Odkazy Kontakt
 
 
Britská černě stříbřitě mramorovaná se zelenýma očima – BRI ns 22 64
*19.6.2005

Lili je mazlivé zlatíčko jejímž největším přáním je mít pořád plný koš koťátek. V posledním roce a půl ji však potrápilo několik falešných březostí a spolu s velmi silnými říjemi byla situace tak psychicky vyčerpávající pro ni i pro nás, že jsme se rozhodli (ač neradi) pro její sterilizaci.
Lili je maminkou několika krásných koťátek na která jsem opravdu pyšná…za všechny kocourek Monty …
Lili žije u mé maminky.
   černě stříbřitě mramorovaný se zelenýma očima  - BRI ns 22 64
* 23.5.2006

Jimmy je a bude naší velkou láskou. Nastal ale čas posunout se dál a přestože touha krýt Jimmíka neopouští, rozhodli jsme se pro jeho kastraci. Zůstává stále členem naší rodiny a holky trpělivě snáší to, že obchází všechny košíky s koťátky, pomáhá je čistit:-) a nechá si od nich skákat po hlavě. Jak říkám...naše velká láska.

   
 
Lilová - BRI c  
* 3.3.2007

Mandinka je můj miláček - po jejím posledním letošním vrhu jsem se rozhodla pro její kastraci - příští rok oslaví 9 let. Je to jedna z těch koček, které jen podle gest nebo pohledu poznají jakou máte náladu, reaguje automaticky, všemu rozumí...:-) - samozřejmě zůstává se mnou. Tak úžasné a početné porody, její starost a péče o koťata - Mandy zatím nemá konkurenci:-). Po odchodu Olušky se Lili sama trápila, Mandinka tedy žije spolu s ní u mé maminky.

   
 
černě stříbřitě mramorovaná - BRI ns 22 64
* 28.11.2009

Kissinka je jedna z nejkrásnějších koček, které jsem v chovu měla - obrovská, mohutné tělo, kulatá hlava, nádherné velké tmavě zelené oči, malinká ouška, hezká kresba. Bohužel po císařském řezu došlo ke komplikacím a řešením byla kastrace. Kissinka žije u kamaráda Romana spolu se svým synem Vanilkou.

   

černě stříbřitě tečkovaná - BRI ns 24 64
* 22.9.2007

Kiki je krásná a vymazlená kočička, moje první tečkovaná kočka s nádherně smaragdovýma očima. Vždycky byla a stále je úžasnou maminkou, její dcery Unique Meringue a X´Lady zůstávají v našem chovu. Kikinka nyní žije u paní Žahourové a její rodiny v Myslíně.

   

černě stříbřitě tečkovaný se zelenýma očima  - BRI ns 24 64
* 4.8.2009

- a kastrátem je už i miláček Swiss Boy. Nastala úžasná proměna, je to opět mazlivý, beztarostný a pohodový kocour. Dlouho jsem přemýšlela zda ano nebo ne, ale Swiss Boy si zaslouží mít veškerou pozornost upřenou jen na sebe. Šíšánek našel svůj nový domov - a tentokrát opravdu úžasný - nedaleko Prahy v Jílovišti u krásné paní Ilonky.

   
   
černě stříbřitě tečkovaná se zelenýma očima - BRI ns 24 64
* 26.05.2014

- X´Lady byla a je krásná kočka - její zelené oči jsou naprosto bezkonkurenční...bohužel se nám za 2,5 roku nepodařilo vysledovat jedinou říji. Kočička je čerstvě kastrovaná a může odejít do nové rodiny jako mazlíček. Lady už svoji novou rodinu našla. Žije nyní u paní Marcely v Sedlici, nedaleko od nás...a já si myslím, že si to užívá jako opravdová "Lady":-) - díky!

   

barva: modrá
narozena: 20.7.2012

- Penny (Ňuňa) - naše modrá kočička původem z Polska je také kastrovaná, i když stále ještě mladá. Penny je neuvěřitelně milá, mazlivá, ale žárlivá, chce mít své majitele jen pro sebe. A to se nám myslím povedlo:-) - nový majitel, pan František je opravdu skvělý! Díky!

   

barva: černě stříbřitě mramorovaná se zelenýma očima
narozena: 30.8.2008

- krásná, nejkrásnější :-) Patty La Belle je už také kastrovaná babička. Krásná je ale pořád:-) - zůstává s námi, pokud by se ale našel někdo, pro koho by byla doma jedinou a milovanou kočičkou , nebráním se tomu... Tolik nádherných koťat, která se Patty narodila!!! - s láskou na všechny vzpomínáme a jsme pyšní na jejich úspěchy na výstavách. Jsem velmi vděčná Anette, od které jsme Patty před lety získali.

   

černě stříbřitě tečkovaná se zelenýma očima  
narozena: 28.11.2009

...a už i Mumu patří mezi babičky. Možná nejkrásnější kočka, která se narodila v naší chovatelské stanici. Její tečky perfektní tečky a krásná hlava okouzlily mnoho chovatelů. Mumu má spoustu potomků, kteří dělají parádu v chovatelských stanicích téměř po celém světě. Náš miláček i po kastraci zůstává s námi.

   

černě stříbřitě mramorovaná se zelenýma očima
narozena: 11.8.2013

- Bettynka - další z našich nádherných koček - asi ta nejvíc okatá :-) je už také kastrovaná. Je to milá a neskutečně mazlivá kočička. Rozhodování nebylo jednoduché...Bettynka nyní žije v rodině skvělé paní Šustrové nedaleko Brna.

   

lilová - BRI c
narozena: 25.3.2015

- kastrovaná je, bohužel, i kočička Philadelphia. Zůstává naším miláčkem.

   

modrá - BRI a
narozena: 29.4.2015

Čerstvě kastrovaná je moje modrá Daenerys (Miuška). Při posledním porodu došlo ke komplikacím, které se daly vyřešit pouze sterilizací. Smutním, ale Miuška je maximálně spokojená a žije s mým kamarádem Romanem a kamarády Kissinkou a Vanilkou. Ač nejmladší, tak celému kolektivu zdatně šéfuje a já ji mohu vidět, kdykoliv se mi zasteskne. Děkuji, Romčo.

   


černě stříbřitě mramorovaná - BRI ns 22 64
narozena: 7.4.2016


Chantelle je nádherná kočička s úžasnými potomky, ale, bohužel každý její porod skončil císařským řezem. Nastal čas pro její sterilizaci a nový život v Sušici u paní Jany. Chantelle žije spokojeně jako rozmazlovaný jedináček.
   


černě stříbřitě tečkovaná - BRI ns 24 64
narozena: 28.5.2015


Nádherná Fi-Fi, které se pouze jedinkrát podařilo donosit a v pořádku porodit jedno jediné koťátko je už také kastrovaná. Vzhledem k tomu, že ji jako kastrovanou ostatní kočky napadaly, rozhodli jsme se, že ji dopřejeme nový život. Takový bych si přála snad i pro sebe:-) Fifi žije v Prachaticích ve velmi milující rodině paní Jany spolu s jednou modrou kočičkou. 
   


černě stříbřitě mramorovaná - BRI ns 22 64
narozena: 1.10.2014


Ejminka - potomek nejkrásnější Patty La Belle dosáhla seniorského věku a po sterilizaci žije u mé maminky jako milovaný mazlík.

   

 

 

 

 

© Britská kočka - Ch.s. - Kennel Laureen Chérie, CZ