Homepage - Laureen Chérie CZBritská kočka
Laureen Chérie, CZ O nás Novinky Kocour Kočky Koťátka Kastráti Memory Odkazy Kontakt
 
 
Britská černě stříbřitě mramorovaná se zelenýma očima – BRI ns 22 64
*19.6.2005

Lili je mazlivé zlatíčko jejímž největším přáním je mít pořád plný koš koťátek. V posledním roce a půl ji však potrápilo několik falešných březostí a spolu s velmi silnými říjemi byla situace tak psychicky vyčerpávající pro ni i pro nás, že jsme se rozhodli (ač neradi) pro její sterilizaci.
Lili je maminkou několika krásných koťátek na která jsem opravdu pyšná…za všechny kocourek Monty …
Lili žije u mé maminky.
   černě stříbřitě mramorovaný se zelenýma očima  - BRI ns 22 64
* 23.5.2006

Jimmy je a bude naší velkou láskou. Nastal ale čas posunout se dál a přestože touha krýt Jimmíka neopouští, rozhodli jsme se pro jeho kastraci. Zůstává stále členem naší rodiny a holky trpělivě snáší to, že obchází všechny košíky s koťátky, pomáhá je čistit:-) a nechá si od nich skákat po hlavě. Jak říkám...naše velká láska.

   
 
Lilová - BRI c  
* 3.3.2007

Mandinka je můj miláček - po jejím posledním letošním vrhu jsem se rozhodla pro její kastraci - příští rok oslaví 9 let. Je to jedna z těch koček, které jen podle gest nebo pohledu poznají jakou máte náladu, reaguje automaticky, všemu rozumí...:-) - samozřejmě zůstává se mnou. Tak úžasné a početné porody, její starost a péče o koťata - Mandy zatím nemá konkurenci:-). Po odchodu Olušky se Lili sama trápila, Mandinka tedy žije spolu s ní u mé maminky.

   
 
černě stříbřitě mramorovaná - BRI ns 22 64
* 28.11.2009

Kissinka je jedna z nejkrásnějších koček, které jsem v chovu měla - obrovská, mohutné tělo, kulatá hlava, nádherné velké tmavě zelené oči, malinká ouška, hezká kresba. Bohužel po císařském řezu došlo ke komplikacím a řešením byla kastrace. Kissinka žije u kamaráda Romana spolu se svým synem Vanilkou.

   

černě stříbřitě tečkovaná - BRI ns 24 64
* 22.9.2007

Kiki je krásná a vymazlená kočička, moje první tečkovaná kočka s nádherně smaragdovýma očima. Vždycky byla a stále je úžasnou maminkou, její dcery Unique Meringue a X´Lady zůstávají v našem chovu. Kikinka nyní žije u paní Žahourové a její rodiny v Myslíně.

   

černě stříbřitě tečkovaný se zelenýma očima  - BRI ns 24 64
* 4.8.2009

- a kastrátem je už i miláček Swiss Boy. Nastala úžasná proměna, je to opět mazlivý, beztarostný a pohodový kocour. Dlouho jsem přemýšlela zda ano nebo ne, ale Swiss Boy si zaslouží mít veškerou pozornost upřenou jen na sebe. Šíšánek našel svůj nový domov - a tentokrát opravdu úžasný - nedaleko Prahy v Jílovišti u krásné paní Ilonky.

   

černě stříbřitě mramorovaná se zelenýma očima - BRI ns 22 64
* 30.11.2006

- Kastrovaná je čerstvě i naše Whiskey. Zaslouží si velké poděkování za všechny skvělé odchované vrhy. Pro Vikinku výhledově hledáme novou rodinu, nejlépe starší, klidnou, pohodovou, bez dalších zvířat...moc ráda se upne na nového majitele, který bude jen její:-) Je to vděčná kočička.

   
   
černě stříbřitě tečkovaná se zelenýma očima - BRI ns 24 64
* 26.05.2014

- X´Lady byla a je krásná kočka - její zelené oči jsou naprosto bezkonkurenční...bohužel se nám za 2,5 roku nepodařilo vysledovat jedinou říji. Kočička je čerstvě kastrovaná a může odejít do nové rodiny jako mazlíček. Lady už svoji novou rodinu našla. Žije nyní u paní Marcely v Sedlici, nedaleko od nás...a já si myslím, že si to užívá jako opravdová "Lady":-) - díky!

   

 

barva: černě stříbřitě mramorovaný se zelenýma očima 
Narozen: 20.7.2013

- Geofre je velmi aktivní, velmi dominantní a velmi velmi krycí:-) kocour. Jsem moc ráda, že žil u nás v naší chovatelské stanici. Všichni jeho potomci do jednoho jsou nádherní a úplně všichni pokračují v chovu dále, což je opravdu unikátní! Rozhodnutí bylo nelehké, ale zpětně myslím správné. Geofre žije nyní v rodině pana Josefa jako jeho jediný milující a milovaný kocour...

   

 

 

 

 

© Britská kočka - Ch.s. - Kennel Laureen Chérie, CZ