Homepage - Laureen Chérie CZBritská kočka
Laureen Chérie, CZ O nás Novinky Kocour Kočky Koťátka Kastráti Memory Odkazy Kontakt
 

Vítáme vás na stránkách chovatelské stanice

Naše láska k britským kočičkPro zvětšení klikněteám začala roku 1998, kdy jsme si pořídili první bílou britskou kočičku Laurinku, moji lásku a srdeční záležitost a léty se jenom stupňuje. Zamilovali jsme se do těch kulatých čumáčků a tělíček připomínajících malé medvídky na první pohled, poslech, na první pohlazení té krásně heboučké, plyšové srsti.

V současné době se zabýváme především chovem kresbových kočiček: černě stříbřitě mramorovaných se zelenýma očima, dále barev modrých a lilových. Povaha britských kočiček je úžasná – milé, mazlivé, milující hlazení…umí se ale i urazit a trucovat, když není po jejich. Naše kočičky s námi žijí volně v bytě a jsou pod pravidelným veterinárním dohledem, Pro zvětšení klikněteočkované, odčervené a mají negativní testy na FeLV, FIV, FIP, PKD a HCM.

K tomu všemu patří ještě hodně lásky, spousta času na hraní a máte spokojeného mazlPro zvětšení klikněteíčka,  který vám to všechno mnohonásobně vrátí.

Koťátka od nás jsou pouze s průkazem původu (s PP), po domluvě si můžete vybrat koťátko na výstavy a chov nebo koťátko pouze na „mazlíčka“ – tomu odpovídá i cena kotěte.

Koťátka odcházejí ve věku 13 týdnů, 2x očkovaná a 2x odčervená s výbavičkou pro první dny. Jsou krásně vymazlená a zvyklá na malé děti.
S chovem a vším dalším, co se koťátka týká velmi ráda kdykoli poradím a budu ráda, když se o další úspěchy nebo jiné radosti podělíte zase na oplátku vy se mnou.

 

 

 

© Britská kočka - Ch.s. - Kennel Laureen Chérie, CZ